Kitaba Göz Atın

Yaz Gecesi Rüyası

Yazar: Carrie Elks

Çevirmen: Merve Özcan

Sayfa Sayısı: 296

Ebat: 13.5cm × 21cm

Basım Özellikleri: 60 gr. Enso Creamy

Yayın Tarihi:

ISBN: 978-605-192-207-2

Okur Profili: Yetişkin

Dizi: Shakespeare Kardeşler

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 32 TL

Cesca Shakespeare. Neredeyse çocuk denebilecek yaşta yazdığı oyunla ödül almış, ama başrol oyuncusu daha basın gösteriminde oyunu terk edince oyunu kaldırılmış, yıllardır yazar tıkanıklığı yüzünden bir kelime dahi yazmıyor… Londra’da kirasını bile çıkaramazken vaftiz babasından reddedemeyeceği bir teklif geliyor: Como Gölü’nde bir villada hem tatil yapıp hem para kazanıp hem de yazmaya odaklanacak.

Sam Carlton. Hollywood’un yakışıklı üyesi. O dünyaya adım attığı günden beri başarıdan başarıya koşuyor, her kadının hayallerini süslüyor. Haliyle skandalları da eksik olmuyor. Bu defaki pek kaldırabileceği türden değil ama. Biraz gözlerden uzak kalmalı, kimsenin ona ulaşamayacağı bir yerde kafasını dinlemeli. Bunu yapabileceği tek bir yer var: Ailesinin Como Gölü kenarındaki muhteşem villası.

Cesca ve Sam rüyalara yaraşacak bir villada karşılaşan iki yabancı değil. Sam Carlton yıllar önce Cesca’nın oyununu terk edip onu yıllarca zor bir hayata mahkûm eden adamın ta kendisi. Cesca bu yüzleşmeye hazır mı? Birbirlerinden bu kadar nefret ediyorken aynı evde bir yaz geçirebilecekler mi?

Carrie Elks’ten Shakespeare oyunlarındaki romantizmi aratmayacak, başrolde aşkın olduğu bir roman: Yaz Gecesi Rüyası.

Top