Kitaba Göz Atın

Patime Anlat

Yazar: Melinda Metz

Çevirmen: Esra Doğu

Sayfa Sayısı: 264

Ebat: 13.5cm × 21cm

Basım Özellikleri: 70 gr. Enso Creamy

Yayın Tarihi: Temmuz 2018

ISBN: 978-605-192-218-8

Okur Profili: Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 30 TL

Jamie otuz dört yaşında ve bekâr. Ama hayatında en son istediği şey bir erkek. Bu onun yılı. Annesinden kalan miras sayesinde masallardan çıkma bir siteye taşınıp tüm geçmişini geride bırakmış. Kedisi MacGyver ile başladığı yeni yaşamında ne yapmak istediğine karar vermeye çalışıyor. Bu dönemi kimsenin bozmasına izin vermeyecek. David adındaki adam da bu kararı değiştiremez.  Çok yakışıklı olsa da fark etmez. Birbirinden güzel cupcake’ler yapsa da…

Ama kedisi MacGyver’ın onun için bambaşka planları var. Biricik insanının mutlu olmasını, yalnızlık kokusundan kurtulmasını istiyor. Sadece sahibinin değil insanların hiçbirinin yalnızlık kokmasını istemiyor. Bunu engellemek için de her şeyi yapıyor. Bu, geceleri insanların evinden bir şeyler aşırıp diğer evlere taşımak anlamına gelse bile. Başta insanı olmak üzere bütün yalnızların mutluluğu iki patisinin ucunda… Tabii ki istediği sonuca ulaşmadan asla vazgeçmeyecek! 

Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor. 

Top