Kitaba Göz Atın

Evlilik Sözleşmesi

Yazar: Michelle Richmond

Çevirmen: Bilge Nur Gündüz

Sayfa Sayısı: 444

Ebat: 13.5cm × 21cm

Basım Özellikleri: 60 gr. Enso Creamy kağıt, karton kapak

Yayın Tarihi: Eylül 2017

ISBN: 978-605-192-097-9

Okur Profili: Yetişkin

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 33 TL

Evliliğinizi korumak için neleri göze alırsınız? Alice ve Jake farkında olmadan düşündüklerinden daha fazlasını göze alıyor. Düğünlerinde gelen bir hediyeyle kendilerini “Sözleşme” isimli bir grubun içinde buluyorlar. Belki de bir tarikatın…

 Sözleşmenin amacı çok basit: Evliliklerin sonsuza dek sürmesini sağlamak. Ufak kuralları ilk bakışta hoş geliyor: “Eşiniz aradığında telefonu her zaman açın”, “Her bir üye eşine, her ay bir hediye sunmalıdır”, “Her üye, yılın her çeyreği için müşterek bir yolculuk planlamak zorundadır”. Her kuralın ise ayrı bir cezası var. Böylesi masum görünen bir grup için oldukça sert cezalar hem de. Ve bu gruptan çıkmak kesinlikle yasak.

Alice ve Jake evliliklerinin ilk günlerinde girdikleri bu grupta zaman geçirdikçe işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Her yeni gün onları başka bir bilinmezin içine sokuyor. Kitapları çok satanlar listelerinden inmeyen Michelle Richmond’dan her sayfasında gerilimin arttığı, son sayfaya kadar nefesinizi tutarak okuyacağınız bir roman! 

Top